Grafika

Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Wychowawcy, Nauczyciele, Pracownicy Oświaty, Rodzice i Uczniowie szkół i placówek oświatowych Powiatu Niżańskiego!

Dobiegły końca upragnione przez uczniów wakacje. Pozostaję w nadziei, że dla Wszystkich Was były one radosne i bezpieczne. Przed nami nowy rok szkolny 2023/2024 – czas pracy, ale również nawiązywania nowych przyjaźni, rozwijania stawianych przed nami możliwości, odkrywania talentów i spełniania życiowych celów.

Jestem przekonany, że szkoły prowadzone przez Powiat Niżański, dzięki wspaniałej kadrze oraz nowoczesnemu wyposażeniu, pozwolą Wam Drodzy Uczniowie na zdobywanie wiedzy na najwyższym poziomie.

Stałe podnoszenie kwalifikacji przez kadrę, dodatkowe zajęcia i uczestnictwo w wielu projektach, daje szansę na uzyskanie wysokich wyników oraz możliwość kontynuacji nauki na wymarzonych studiach.

Drodzy Uczniowie, niech ten nadchodzący rok szkolny będzie dla Was czasem nowych możliwości i wyzwań, zdobywania wiedzy, rozwijania pasji i zainteresowań oraz nawiązywania wspaniałych przyjaźni.

Rozpoczynającym dzisiaj naukę Uczniom klas pierwszych życzę szybkiej adaptacji do nowych warunków w szkole, zaś maturzystom życzę czasu na dobre przygotowanie się do egzaminu dojrzałości. Niech zdobyta wiedza umożliwi osiąganie sukcesów na dalszych etapach edukacji.

Nauczycielom życzę satysfakcji z wykonywanej pracy i poczucia dumy z misji, którą realizujecie Państwo na co dzień.

Rodzicom i opiekunom życzę cierpliwości i zadowolenia z osiągnięć edukacyjnych Waszych dzieci i podopiecznych.

Wszystkim życzę zdrowia oraz dobrze przeżytego roku szkolnego 2023/2024.

Niech powrót do szkół po wakacjach przyniesie wiele pozytywnej energii i nowych możliwości, a codzienne obowiązki będą zawsze źródłem satysfakcji.

Starosta Niżański

Robert Bednarz

Nisko, dnia 4 września 2023 r.