Jak co roku, najlepszy absolwent klasy o specjalności technik elektryk Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku, został nagrodzony przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział w Tarnobrzegu, za bardzo dobre wyniki w kształceniu zawodowym oraz bardzo dobre wyniki egzaminów zawodowych.

Wyróżniony został Andrzej Zielonka – najlepszy technik elektryk, absolwent z roku 2023. Gratulacje oraz nagrodę otrzymał z rąk Wiceprezesa Zarządu oddziału tarnobrzeskiego SEP Pana Mariana Bunarowskiego.

RCEZ w Nisku od lat współpracuje ze Stowarzyszeniem Elektryków Polskich, dzięki czemu uczniowie ostatnich klas technikum mają możliwość zdobycia kwalifikacji SEP. Najlepszy absolwent szkoły, jest nagradzany co roku przez oddział tarnobrzeski, a nauczyciele przedmiotów zawodowych mają możliwość uczestnictwa w seminariach szkoleniowych.

Tekst i zdjęcia: RCEZ w Nisku