grafika

Starosta Niżański Robert Bednarz zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Niżański do udziału w programie „Powiat Niżański dla Młodych”.

Celem programu dedykowanego do osób młodych jest szansa na zdobycie przez nich umiejętności planowania i wdrażania w życie własnych projektów, zwiększenia poczucia sprawczości i odpowiedzialności za własną przyszłość, zapoznania uczniów z procedurami pozyskiwania środków na własne pomysły oraz pobudzenie młodych osób do kreowania zmian w najbliższym otoczeniu.

W ramach programu uczniowie będą mogli pozyskać dofinansowanie na realizację najlepszych pomysłów.

Szczegółowe informacje i formularze zgłoszeniowe zostały rozesłane do szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Niżański.