„Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”

Druhny i Druhowie Strażacy,

Z okazji przypadającego w dniu 4 maja Dnia Strażaka, w imieniu własnym, władz samorządowych Powiatu Niżańskiego oraz całej Społeczności Niżańskiej, składam wszystkim funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej oraz Członkom – Druhom Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Powiatu Niżańskiego, serdeczne podziękowania za Waszą codzienną służbę i poświęcenie dla ratowania dobytku i życia ludzkiego.

Dziękuję za Wasze zaangażowanie i profesjonalną pracę o każdej porze dnia i nocy, spędzoną na straży naszego bezpieczeństwa. Niech wdzięczność społeczności będzie dla Was nieustającym źródłem motywacji do dalszej służby.

Życzę Wszystkim Strażakom i ich Rodzinom nieustającej opieki Waszego Patrona Św. Floriana, dobrego zdrowia, siły i odwagi oraz zawsze tylu powrotów, ile wyjazdów.

Z wyrazami szacunku i uznania

Starosta Niżański

Robert Bednarz

Nisko, dnia 4 maja 2024 r.

Źródło obrazu: http://pawlow.osp.org.pl/sw-florian-patron-strazakow/