Szanowni Państwo,

Z okazji Dnia Działacza Kultury, w imieniu własnym oraz władz samorządowych, pragnę złożyć Wszystkim Państwu najserdeczniejsze życzenia i podziękowania.

Działacze kultury pełnią niezwykle ważną rolę w naszym społeczeństwie, angażując się w ochronę i rozwój dziedzictwa kulturowego oraz promocję sztuki i kultury. To dzięki Waszej nieustającej pasji, zaangażowaniu i twórczej pracy możemy cieszyć się różnorodnymi wydarzeniami kulturalnymi, dożynkami, wystawami, prelekcjami tematycznymi i innymi inicjatywami, które wzbogacają nasze życie codzienne.

Dziękuję Działaczom Kultury z terenu Powiatu Niżańskiego za Wasze oddanie i poświęcenie w działaniu na rzecz rozwoju kultury lokalnej. Wasza praca stanowi niezastąpioną wartość dla społeczności naszego Powiatu i okolic.

W tym wyjątkowym Dniu życzę Wam dalszych sukcesów, inspiracji do tworzenia, nieustającego zapału w działaniu oraz zdrowia i satysfakcji z realizacji kolejnych projektów.

Niech Wasza twórczość przynosi oczekiwane efekty, radość oraz wzruszenie, przyczyniając się tym samym do rozwijania naszej kultury i wzmacniania więzi społecznych, a różnorodne inicjatywy, które będą przez Was organizowane niech spotykają się zawsze z uznaniem publiczności, do której są kierowane.

Z wyrazami szacunku i uznania

Starosta Niżański

Robert Bednarz