plakat

W najbliższą niedzielę 16 czerwca odbędzie się kolejna edycja imprezy plenerowej „Wiklina 2024” w Rudniku nad Sanem. Będzie to kolejna odsłona imprezy upamiętniającej wikliniarski dorobek naszego regionu. Na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji nie zabraknie wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych, a na scenie będzie się wiele działo!

Impreza rozpocznie się już w piątek 14 czerwca „Wiklinowym Rajdem Rowerowym”. W sobotę odbędzie się Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej. Odwiedzający będą mogli wziąć udział w targach wikliniarskich. A wieczorem będzie można miło spędzić czas na „Rudnickiej Potańcówce”.

W niedzielę koncerty rozpoczną się o godz. 15.00. Jako pierwszy na scenie zagra ANDRZEJ RYBIŃSKI, po nim wystąpi grupa MIG, a następnie CZERWONE GITARY. Na koniec wydarzenia zagra najbardziej znana grupa rockowa – HAPPYSAD.

Będzie także strefa zabaw dla dzieci, stoiska kół gospodyń wiejskich, prezentacje rękodzieła i drobnej wytwórczości.

Zapraszamy do serca polskiego wikliniarstwa! Zapraszamy do Rudnika nad Sanem!

Informacje: https://rudnik.pl/twoja-gmina-twoj-urzad/wiklina-2024-rudnik-nad-sanem/