zdjecie

Dla uczniów oraz nauczycieli Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej mamy wspaniałe wieści! Powiat Niżański dzięki pozyskanym funduszom otwiera nowe możliwości w ramach projektów: Wzmocnienie potencjału szkół zawodowych w Powiecie oraz Wykwalifikowani zawodowcy w Powiecie Niżańskim!

Projekty zrealizowane zostaną w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 Priorytet FEPK.05 Przyjazna przestrzeń społeczna Działanie FEPK.05.01 Edukacja i Priorytet FEPK.07 Kapitał ludzki gotowy do zmian Działanie FEPK.07.13 Kształcenie zawodowe.

Co dla Was przygotowaliśmy?

• Modernizacja pracowni zawodowych: pracownie informatyczne, pracownia mechatroniczna oraz elektryczna zyskają nowy blask bo dobre narzędzia to podstawa!
  • Staże uczniowskie – 150 godzin praktyk na terenie Powiatu Niżańskiego, by zdobyć realne doświadczenie.
  • Szkolenia dla uczniów:

Mechatronika samochodowa,

Grafika komputerowa,

Tworzenie nowoczesnych aplikacji w Python na Raspberry Pi,

Podstawy programowania w C++,

Obsługa oprogramowania CAD,

Zajęcia wyrównawcze z matematyki i języka polskiego,

Kursy dla technika organizacji turystyki i technika reklamy,

Egzamin SEP.

W ramach projektu wsparcie zostanie udzielone również dla nauczycieli. Będą oni mogli skorzystać z finansowania na:

Studia magisterskie z informatyki II stopnia,

Studia podyplomowe z grafiki komputerowej,

Szkolenia: tworzenie interaktywnych aplikacji w React ,

projektowanie graficzne w Corel i Photoshop.

Cel projektów?

Poprawa jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Niżańskim, dostosowanie do potrzeb rynku pracy, wzbogacenie oferty edukacyjnej, zapewnienie dostępu do nowoczesnej i dobrze wyposażonej bazy dydaktycznej.

Dlaczego warto?

Rozwój w nowoczesnym środowisku

Praktyczne umiejętności cenione na rynku pracy

Super wyposażenie i nowoczesne pracownie

Wszystko za darmo

Nie przegapcie tej okazji, wybierzcie szkołę w Powiecie Niżańskim i skorzystajcie z możliwości oferowanych w najbliższym otoczeniu.

Dołączcie do RCEZ w Nisku i zobaczcie, jak fascynujące może być zdobywanie nowych umiejętności.