Szanowni Państwo:

Dyrektorzy Szkół i Placówek Oświatowych,

Nauczyciele, Wychowawcy,

Pracownicy Oświaty,

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2023/2024, w imieniu własnym oraz władz samorządowych Powiatu Niżańskiego, pragnę serdecznie podziękować Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu i Pracownikom Oświaty za całoroczny trud i zaangażowanie w wychowanie młodego pokolenia.

Najserdeczniejsze wyrazy uznania kieruję do Państwa za całoroczną współpracę, zaangażowanie, sprawne zarządzanie placówkami oraz trud włożony w nauczanie i wychowanie naszej młodzieży. Dziękuję za podejmowanie wielu cennych inicjatyw i twórcze działanie w różnorodnych obszarach edukacji.

Wszystkim Uczniom serdecznie gratuluję osiągniętych wyników w nauce i życzę wielu dalszych sukcesów oraz nieustającej ambicji i wytrwałości, które przyczynią się do osiągania celów w przyszłości. Szczególne gratulacje kieruję do tych z Was, którzy odnosili znaczące sukcesy w olimpiadach przedmiotowych i różnych konkursach.

Rodzicom pragnę podziękować za wsparcie, zrozumienie i współpracę oraz zaangażowanie w życie szkolne
i wspieranie swoich dzieci.

Niech rozpoczynający się okres wakacyjny będzie dla Was wszystkich czasem zasłużonego i spokojnego odpoczynku, czasem regeneracji sił oraz radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

Wszystkim życzę miłych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Niech będą one czasem pełnym wielu wspaniałych wakacyjnych przygód. Niech każdy wolny dzień będzie pełen uśmiechu, a powrót do szkoły niech będzie pełen szczęścia, zdrowia i radości.

Starosta Niżański

Robert Bednarz

Nisko, dnia 21 czerwca 2024 r.