Z przykrością informujemy, że w dniu 24 lipca 2024 roku zmarł Antoni Kapuściński - Radny Rady Powiatu Niżańskiego III i IV kadencji. Miał 73 lata.

Antoni Kapuściński służbę publiczną rozpoczął w roku 2006, sprawując przez dwie kadencje: III i IV (III – lata 2006-2010 i IV – lata 2010-2014) mandat radnego Rady Powiatu Niżańskiego. Podczas III kadencji pełnił funkcję Członka Zarządu Powiatu Niżańskiego. Uczestniczył w bardzo wielu przedsięwzięciach, służących poprawie warunków bytowych lokalnej społeczności. Pracował w Urzędzie Gminy i Miasta w Ulanowie, gdzie od 1985 roku był kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego. Pełnił również funkcję druha, komendanta miejsko-gminnego Ochotniczej Straży Pożarnej w Ulanowie.

Antoni Kapuściński na zawsze pozostanie w naszej pamięci, jako zasłużony samorządowiec, działacz społeczny zaangażowany w życie społeczności lokalnej i aktywnie udzielający się w pracy społecznej na rzecz Powiatu Niżańskiego oraz Gminy i Miasta Ulanów.

Rada i Zarząd Powiatu Niżańskiego składają Rodzinie zmarłego Śp. Antoniego Kapuścińskiego kondolencje i wyrazy współczucia.

Msza Św. pogrzebowa odprawiona zostanie dnia 27 lipca 2024 r. o godz. 12.30 w Kościele Św. Trójcy w Ulanowie.

O godz. 12.00 zostanie odmówiona Modlitwa Różańcowa w intencji Zmarłego.

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie ...

Zdjęcie: www.echodnia.eu