W czwartek 1 sierpnia 2024 r. w Starostwie Powiatowym w Nisku zostały podpisane umowy na realizację przez Powiat Niżański zadania pn.: „Przebudowa łazienek w placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Niżański”.

W ramach inwestycji realizowane będzie 3 zadania: „Przebudowa sanitariatu damskiego I piętra w budynku dydaktycznym Zespołu Szkół w Jeżowem oraz przebudowa sanitariatu męskiego I piętra w budynku dydaktycznym Zespołu Szkół w Jeżowem”, „Przebudowa sanitariatu męskiego parter w budynku dydaktycznym Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku” oraz „Przebudowa sanitariatu damskiego I piętra w budynku dydaktycznym Liceum Ogólnokształcącego w Nisku oraz przebudowa sanitariatu damskiego II piętra w budynku dydaktycznym Liceum Ogólnokształcącego w Nisku”.

Łączny koszt realizowanego zadania wyniesie 335 718,15 zł, realizacja inwestycji potrwa 2 miesiące od daty podpisania umowy.

Wykonawcami inwestycji są: Jan Kopacz Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy „RE-MAT”, 37-430 Jeżowe 229 (zadanie realizowane w LO Nisko), ROBOTY BUDOWLANE Krzysztof Furtak, Jata 26, 37-430 Jeżowe (zadanie realizowane w Zespole Szkół w Jeżowem) oraz MATMAR Mateusz Markowicz, 37-430 Jeżowe 789E (zadanie realizowane w RCEZ Nisko).

Umowy z ramienia Powiatu Niżańskiego podpisali Starosta Niżański Robert Bednarz i Wicestarosta Józef Sroka, przy kontrasygnacie Skarbnika Powiatu Marii Bednarz. W imieniu Firmy Jan Kopacz Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy „RE-MAT”: Jan Kopacz – właściciel, ROBOTY BUDOWLANE Krzysztof Furtak: Krzysztof Furtak – właściciel oraz w imieniu MATMAR Mateusz Markowicz: Mateusz Markowicz – właściciel.