W sobotę 7 września 2024 r. na stadionie sportowym w Podwolinie swoje święto 70-lecia działalności obchodził Klub Sportowy Podwolina. Uroczystości rozpoczęła Msza Święta w Parafii Miłosierdzia Bożego w Podwolinie. Następnie na uczestników wydarzenia czekało mnóstwo atrakcji. Zorganizowano zawody piłkarskie oraz turniej, w których miłośnicy sportu mogli obserwować zmagania zawodników z grupy Orlik, Młodzik oraz Oldboy.

Wydarzenie było doskonałą okazją do wyróżnienia zawodników i działaczy Klubu, którzy otrzymali pamiątkowe odznaczenia oraz podziękowania.

W dalszej części imprezy znalazła się prezentacja filmu o rysie historycznym KS Podwolina oraz zabawa taneczna z Zespołem GREMLINS.

Stadion podzielony został na kilka stref – w strefie animacji można było znaleźć dmuchany plac zabaw i zjeżdżalnie, sztuczne ognie oraz wystawę zdjęć, natomiast w strefie gastro grill, watę cukrową, gofry i wiele więcej przysmaków.

Podczas uroczystości Powiat Niżański reprezentował Starosta Niżański Robert Bednarz, który przekazał pamiątkowy puchar, a wraz z nim gratulacje i życzenia dalszego rozwoju i osiągania sukcesów.

Zdjęcia: KS Podwolina