Szanowni Państwo!

Dyrektorzy, Nauczyciele,

Pracownicy Szkół i Placówek Oświatowych Powiatu Niżańskiego!

Z Okazji Dnia Edukacji Narodowej, w imieniu własnym i władz samorządowych Powiatu Niżańskiego pragnę wyrazić głęboką wdzięczność Wszystkim Państwu, za codzienny trud i poświęcenie włożone w kształtowanie młodych ludzi.

Wasza praca wykracza daleko poza przekazywanie wiedzy. To Państwo kształtujecie charakter, rozwijacie talenty i inspirujecie młodzież do osiągania celów. Dzięki Wam uczniowie szkół prowadzonych przez Powiat Niżański mają szansę na wszechstronny rozwój i osiągnięcie sukcesów.

Dziękuję Państwu za Wasz wkład w rozwój oświaty w naszym powiecie, za Waszą wrażliwość i cierpliwość. Niech Wasza praca będzie źródłem satysfakcji i inspiracji dla młodych ludzi.

Życzę Państwu, abyście z pasją i zaangażowaniem podejmowali nowe wyzwania związane z rozwojem edukacji. Życzę, abyście zawsze mieli wsparcie swoich uczniów, rodziców i całego środowiska szkolnego. Życzę zadowolenia z pracy, dużo zdrowia, radości oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.

Starosta Niżański

Robert Bednarz

Nisko, dnia 14 października 2024 r.